| ASIN | B003YHKL6O |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #226,288 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #1,532 in Wood Screws |